L-05B33NJT6 Johanson Technology
  • More about L-05B33NJT6 Johanson Technology
    L-05B33NJT6 is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-05B33NJT6 is described as FIXED IND 33NH 200MA 2.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.