1800BL18B200E Johanson Technology
  • Part Number: 1800BL18B200E
  • Manufacturer Name: Johanson Technology
  • Description: BALUN GSM/DCS/PCS/CDMA 1800MHZ
  • Category: Balun
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE