SM30B-SHLDS-G-TF(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about SM30B-SHLDS-G-TF(LF)(SN) JST CO LTD
    SM30B-SHLDS-G-TF(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SM30B-SHLDS-G-TF(LF)(SN) is described as CONN HEADER SHLD 30POS SIDE 1MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM