SM26B-ZPDSS-TF(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about SM26B-ZPDSS-TF(LF)(SN) JST CO LTD
    SM26B-ZPDSS-TF(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SM26B-ZPDSS-TF(LF)(SN) is described as CONN HEADER R/A SMD 26POS ZPD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM