SM20B-XSRS(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about SM20B-XSRS(LF)(SN) JST CO LTD
    SM20B-XSRS(LF)(SN) JST CO LTD
    SM20B-XSRS(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SM20B-XSRS(LF)(SN) is described as CONN HEADER XSR 20POS .6MM IDC. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT