SM20B-SRSS-TB(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about SM20B-SRSS-TB(LF)(SN) JST CO LTD
    SM20B-SRSS-TB(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SM20B-SRSS-TB(LF)(SN) is described as CONN HEADR SH 20POS SIDE 1MM TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"