SM20B-SHLDS-G-TF(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about SM20B-SHLDS-G-TF(LF)(SN) JST CO LTD
    SM20B-SHLDS-G-TF(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SM20B-SHLDS-G-TF(LF)(SN) is described as CONN HEADER SHLD 20POS SIDE 1MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A