SM15B-NSHSS-TB(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about SM15B-NSHSS-TB(LF)(SN) JST CO LTD
    SM15B-NSHSS-TB(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SM15B-NSHSS-TB(LF)(SN) is described as CONN HEADER 15 POS R/A SMD 1.0MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS