S16B-ZESK-2D(T)(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about S16B-ZESK-2D(T)(LF)(SN) JST CO LTD
    S16B-ZESK-2D(T)(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. S16B-ZESK-2D(T)(LF)(SN) is described as CONN HEADER 16POS 1.5MM T/H R/A. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK