S15B-PASK-2(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about S15B-PASK-2(LF)(SN) JST CO LTD
    S15B-PASK-2(LF)(SN) JST CO LTD
    S15B-PASK-2(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. S15B-PASK-2(LF)(SN) is described as CONN HEADR PA 15POS SIDE 2MM TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK