S15B-PASK-2 JST CO LTD
  • More about S15B-PASK-2 JST CO LTD
    S15B-PASK-2 JST CO LTD
    S15B-PASK-2 is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. S15B-PASK-2 is described as CONN HEADR PA 15POS SIDE 2MM TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM