S10B-ZR-SM3A-TF JST CO LTD
  • More about S10B-ZR-SM3A-TF JST CO LTD
    S10B-ZR-SM3A-TF JST CO LTD
    S10B-ZR-SM3A-TF is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. S10B-ZR-SM3A-TF is described as CONN HEADER ZH SIDE 10POS 1.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK