S10B-PHDSS JST CO LTD
  • More about S10B-PHDSS JST CO LTD
    S10B-PHDSS JST CO LTD
    S10B-PHDSS is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. S10B-PHDSS is described as CONN HEADER PHD SIDE 10POS 2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE MARINE HOOKUP RING LUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP