S10B-PADSS-1(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about S10B-PADSS-1(LF)(SN) JST CO LTD
    S10B-PADSS-1(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. S10B-PADSS-1(LF)(SN) is described as CONN HEADER 10POS 2MM TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR