S10B-PADSS-1 JST CO LTD
  • More about S10B-PADSS-1 JST CO LTD
    S10B-PADSS-1 JST CO LTD
    S10B-PADSS-1 is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. S10B-PADSS-1 is described as CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"