BM15B-SRSS-TB(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about BM15B-SRSS-TB(LF)(SN) JST CO LTD
    BM15B-SRSS-TB(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. BM15B-SRSS-TB(LF)(SN) is described as CONN HEADER SH 15POS TOP 1MM TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS