BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN) JST CO LTD
    BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN) is described as CONN HEADER VERT SMD 14POS ZE. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM