BM14B-NSHSS-TBT (LF)(SN) JST CO LTD
  • More about BM14B-NSHSS-TBT (LF)(SN) JST CO LTD
    BM14B-NSHSS-TBT (LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. BM14B-NSHSS-TBT (LF)(SN) is described as CONN HEADER 14 POS SMD 1.0MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F