BM13B-XASS-TF(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about BM13B-XASS-TF(LF)(SN) JST CO LTD
    BM13B-XASS-TF(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. BM13B-XASS-TF(LF)(SN) is described as CONN HDR XA 13POS 2.5MM TIN SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT