BM13B-SRSS-TBT(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about BM13B-SRSS-TBT(LF)(SN) JST CO LTD
    BM13B-SRSS-TBT(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. BM13B-SRSS-TBT(LF)(SN) is described as CONN HEADER SH 13POS TOP 1MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V