BM12B-XASS-TF JST CO LTD
  • More about BM12B-XASS-TF JST CO LTD
    BM12B-XASS-TF JST CO LTD
    BM12B-XASS-TF is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. BM12B-XASS-TF is described as CONN HDR XA 12POS 2.5MM TIN SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH