B16B-PH-SM3-TB JST CO LTD
  • More about B16B-PH-SM3-TB JST CO LTD
    B16B-PH-SM3-TB JST CO LTD
    B16B-PH-SM3-TB is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B16B-PH-SM3-TB is described as CONN HEADER PH TOP 16POS 2MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"