B14B-PUDSS-1(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about B14B-PUDSS-1(LF)(SN) JST CO LTD
    B14B-PUDSS-1(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B14B-PUDSS-1(LF)(SN) is described as CONN HDR TOP 14 POS W/BOSS 2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 9-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V