B14B-PHDSS(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about B14B-PHDSS(LF)(SN) JST CO LTD
    B14B-PHDSS(LF)(SN) JST CO LTD
    B14B-PHDSS(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B14B-PHDSS(LF)(SN) is described as CONN HEADER PHD TOP 14POS 2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB