B14B-PH-SM4-TB(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about B14B-PH-SM4-TB(LF)(SN) JST CO LTD
    B14B-PH-SM4-TB(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B14B-PH-SM4-TB(LF)(SN) is described as CONN HEADER PH TOP 14POS 2MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM