B14B-PH-SM3-TB JST CO LTD
  • More about B14B-PH-SM3-TB JST CO LTD
    B14B-PH-SM3-TB JST CO LTD
    B14B-PH-SM3-TB is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B14B-PH-SM3-TB is described as CONN HEADER PH TOP 14POS 2MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"