B14B-PADSS-1 JST CO LTD
  • More about B14B-PADSS-1 JST CO LTD
    B14B-PADSS-1 JST CO LTD
    B14B-PADSS-1 is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B14B-PADSS-1 is described as CONN HEADER 14POS 2MM TIN-LEAD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"