B13B-PH-SM4-TBT(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about B13B-PH-SM4-TBT(LF)(SN) JST CO LTD
    B13B-PH-SM4-TBT(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B13B-PH-SM4-TBT(LF)(SN) is described as CONN HEADER PH TOP 13POS 2MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V