B13B-PASK(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about B13B-PASK(LF)(SN) JST CO LTD
    B13B-PASK(LF)(SN) JST CO LTD
    B13B-PASK(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B13B-PASK(LF)(SN) is described as CONN HEADER PA 13POS TOP 2MM TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM