B12B-XASK-1 JST CO LTD
  • More about B12B-XASK-1 JST CO LTD
    B12B-XASK-1 JST CO LTD
    B12B-XASK-1 is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B12B-XASK-1 is described as CONN HEADER XA 12POS 2.5MM TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH