B11B-XASK-1 JST CO LTD
  • More about B11B-XASK-1 JST CO LTD
    B11B-XASK-1 JST CO LTD
    B11B-XASK-1 is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B11B-XASK-1 is described as CONN HEADER XA 11POS 2.5MM TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE