B10B-XASK-1-A(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about B10B-XASK-1-A(LF)(SN) JST CO LTD
    B10B-XASK-1-A(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B10B-XASK-1-A(LF)(SN) is described as CONNECTOR 10POS PCB SINGLE ROW. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE