B10B-XASK-1 JST CO LTD
  • More about B10B-XASK-1 JST CO LTD
    B10B-XASK-1 JST CO LTD
    B10B-XASK-1 is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. B10B-XASK-1 is described as CONN HEADER XA 10POS 2.5MM TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"