39FMN-BMTTN-A-TF JST CO LTD
  • More about 39FMN-BMTTN-A-TF JST CO LTD
    39FMN-BMTTN-A-TF JST CO LTD
    39FMN-BMTTN-A-TF is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. 39FMN-BMTTN-A-TF is described as CONN FFC VERT 39POS 1.00MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM