26FMN-SMT-A-TF(LF)(SN) JST CO LTD
  • More about 26FMN-SMT-A-TF(LF)(SN) JST CO LTD
    26FMN-SMT-A-TF(LF)(SN) is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. 26FMN-SMT-A-TF(LF)(SN) is described as CONN FFC TOP 26POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V