21FMN-BMTTR-A-TB JST CO LTD
  • More about 21FMN-BMTTR-A-TB JST CO LTD
    21FMN-BMTTR-A-TB JST CO LTD
    21FMN-BMTTR-A-TB is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. 21FMN-BMTTR-A-TB is described as CONN FFC VERT 21POS 1.00MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM