10KR-D6S-P JST CO LTD
  • More about 10KR-D6S-P JST CO LTD
    10KR-D6S-P JST CO LTD
    10KR-D6S-P is manufactured by JST CO LTD and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. 10KR-D6S-P is described as CONN SOCKET 10POS 2MM IDC R/A. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JST CO LTD
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V