CF26349-28B JKL Comp
  • More about CF26349-28B JKL Comp
    CF26349-28B JKL Comp
    CF26349-28B is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. CF26349-28B is described as LAMP CCFL 1715V 2.6MM X 349MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.