BF6144-20B JKL Comp
  • More about BF6144-20B JKL Comp
    BF6144-20B JKL Comp
    BF6144-20B is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. BF6144-20B is described as LAMP CCFL 600V 6.5MM X 144MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by JKL Comp
    ---> Cold Cathode Fluorescent UV Lamps from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Cold Cathode Fluorescent UV Lamps
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK