BF4418-20B JKL Comp
  • More about BF4418-20B JKL Comp
    BF4418-20B JKL Comp
    BF4418-20B is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. BF4418-20B is described as LAMP CCFL 1400V 4.1MM X 418MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.