BF4275-20B JKL Comp
  • More about BF4275-20B JKL Comp
    BF4275-20B JKL Comp
    BF4275-20B is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. BF4275-20B is described as LAMP CCFL 4.85 X 275MM 6150K RGB. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by JKL Comp
    ---> Cold Cathode Fluorescent UV Lamps from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Cold Cathode Fluorescent UV Lamps
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM