BF375-20B JKL Comp
  • More about BF375-20B JKL Comp
    BF375-20B JKL Comp
    BF375-20B is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. BF375-20B is described as LAMP CCFL 525V 3.0MM X 75MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by JKL Comp
    ---> Cold Cathode Fluorescent UV Lamps from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Cold Cathode Fluorescent UV Lamps
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A