BF3250-20B JKL Comp
  • More about BF3250-20B JKL Comp
    BF3250-20B JKL Comp
    BF3250-20B is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. BF3250-20B is described as LAMP CCFL 1200V 3.0 X 250MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by JKL Comp
    ---> Cold Cathode Fluorescent UV Lamps from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Cold Cathode Fluorescent UV Lamps
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM