BF3120-UV1 JKL Comp
  • More about BF3120-UV1 JKL Comp
    BF3120-UV1 JKL Comp
    BF3120-UV1 is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. BF3120-UV1 is described as LAMP UV 865V 3.0MM X 120MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.