BF22160-24B JKL Comp
  • More about BF22160-24B JKL Comp
    BF22160-24B JKL Comp
    BF22160-24B is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. BF22160-24B is described as LAMP CCFL 800V 2.2MM X 160MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.