6S6-120V-DCB JKL Comp
  • More about 6S6-120V-DCB JKL Comp
    6S6-120V-DCB JKL Comp
    6S6-120V-DCB is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Incandescent & Neon Lamps category. 6S6-120V-DCB is described as LAMP INCAND S-6 DBL BAYONET 120V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by JKL Comp
    ---> Incandescent & Neon Lamps from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Incandescent & Neon Lamps
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM