TX20A-26P-18INCH-CABLE JAE
  • Part Number: TX20A-26P-18INCH-CABLE
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT 1.27MM 26POS R/A
  • Category: D-Sub Cables
  • Status:
  • More about TX20A-26P-18INCH-CABLE JAE
    TX20A-26P-18INCH-CABLE JAE
    TX20A-26P-18INCH-CABLE is manufactured by JAE and is categorized in the D-Sub Cables category. TX20A-26P-18INCH-CABLE is described as CONN RCPT 1.27MM 26POS R/A. Perfect Parts is a supplier of D-Shaped Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> D-Sub Cables from all manufacturers
    ---> D-Shaped Connectors by sub category
  • More About  D-Sub Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"