TX13-80P-D2LT-H1E JAE
  • Part Number: TX13-80P-D2LT-H1E
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CON HEADER 1.27MM 80POS R/A
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about TX13-80P-D2LT-H1E JAE
    TX13-80P-D2LT-H1E JAE
    TX13-80P-D2LT-H1E is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. TX13-80P-D2LT-H1E is described as CON HEADER 1.27MM 80POS R/A. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM