SRCB2A21-26P-TH-N JAE
  • Part Number: SRCB2A21-26P-TH-N
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN INLINE PLUG 26POS W/PIN
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about SRCB2A21-26P-TH-N JAE
    SRCB2A21-26P-TH-N JAE
    SRCB2A21-26P-TH-N is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. SRCB2A21-26P-TH-N is described as CONN INLINE PLUG 26POS W/PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK