SRCB2A16-14S JAE
  • Part Number: SRCB2A16-14S
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT FMALE 14POS SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about SRCB2A16-14S JAE
    SRCB2A16-14S JAE
    SRCB2A16-14S is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. SRCB2A16-14S is described as CONN RCPT FMALE 14POS SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"